Mantelzorgers uit Reek zijn vastgelegd in een speciale expositie. De fototentoonstelling is een idee van Zorgcoöperatie Reek die hen een steuntje in de rug wil geven. Zondag was de opening.
“Wij vinden het belangrijk om deze mensen in beeld te brengen. Vaak is het zo dat één beeld meer zegt dan duizend woorden. Zij verdienen het om even in de picture te staan en aandacht te krijgen”, vertelt Gertie Theunissen van Zorgcoöperatie Reek.
De deelnemers kijken tevreden naar de gemaakte foto’s die te bewonderen zijn in het Wapen van Raak. “Prachtig. Blij dat ik het gedaan heb”, zegt Jolanda van Erp-Van Gaal. “Ik vind het fantastisch. Het spreekt. De mensen die je ziet op de foto zijn herkenbaar”, vindt Fred Swaab.
Het idee voor de expositie ‘Mantelzorgers in beeld’ komt uit Zeeland waar in 2019 mantelzorgers werden geportretteerd. “Ik was daar zo van onder de indruk. Zo’n mooi gebaar. Als mantelzorgwerkgroep dachten wij zoiets willen we in Reek ook”, aldus Theunissen
Zorgcoöperatie Reek gebruikt cookies voor optimalisatie van de website. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, stem je hiermee in.